Imam pitanje za doktrora. Radio sam rezultate krvne slike i urina. Krvna slika mi je super ali analize urina i nisu bas. Pa bih molio ocitavanje i objasnjenje. Izgled-zamucen boja-zuta ph-6. 00 relativna gustina-1. 030 hemoglobin pozitivan eritrociti svezi-5-6 eritrociti bledi 14-16 leukociti 3-4 epitelne celije 5-6 plocast bakterije-dosta sluz- dosta.

    Odgovoreno: 01. 10. 2013.
    • Poštovani,
      Nalazi u sedimentu urina nisu dobri /svezi er i bledi er/.
      postoji i bakteriuria.
      zbog ovih nalaza je dobro da se javite urologu.
      treba sprovesti bakterioloska i ultrazvucna ispitivanja.