Imam 17 god, i imam problem sa penisom, kriv mi je, sramota me je da odem kod urologa, ide mi na levu stranu (mislim da je to zbog drkanje desnom rukom) . . . I mislim da je manji nego sto bi trebalo da bude,. . . . Molim za pomoc,. . . Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 01. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #120809

    • Tako i meni je ali imam 4 dece. Naci pametnu devojku jer to ne smeta u sexu ako ona ima razum i nemoj komplesksirate to stanje jer deluje u daljem psihickom stranju pa moguce da komplikujes proste stvari. Stanje vagine prouci od ginekologije jer one se pomeri i prilagodi tvom penisu a ni to nije problem jer se orgazam postize od klitorisa. Pozdrav