Pozdrav da li neko zna gde moze da se nabavi immunocyst 81 mg ili oncotice. Trazio u srb, bosni, grckoj, nemackoj, svajcarskoj i nigde nema. Potrebno je 6 kom. Na ovom sajtu sam video da je bilo u austriji i tamo sam poslao da provere

    Odgovoreno: 29. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Kompanija sanofi-aventis koja proizvodi immucyst je prestala sa proizvodnjom ove bsg
      vakcine i trenutno renovira proizvodne prostorije. Navodno ce se vakcina ponovo
      pojaviti na trzistu krajem ove godine.
      pokusajte da nadjete slicne vakcine.