U zadnja 2-3mjeseca mi se cini da imam problem sa potencijom. Tacnije u situaciji kada mi je partnerka gore meni potencija padne, ne znam sta se desava to? Imao sam polne bradavice, koristio sam aldara klremu i uklonio ih, da li one mogu da uticu na potenciju? A primjetio sam da imam bradavicu na samom ulazu u glavic, tj ona je u tom kanalicu, da li smijem da mazem aldaraom tu na tom mjestu?

    Odgovoreno: 29. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Aldara krema nije za lecenje promena na sluzokozi uretre.
      to je imunomodulator.
      polne bradavice izazivaju virusi.
      probleme sa erekcijom imate zbog psihicke opterecenosti problemom sa
      polnim bradavicama.
      obratite se urologu za bradavice na ulazu u uretru.