Zdravo imam 23 godina. Pre izvesno vreme krevao sam teske stvare i posle to sam osetio promena sa moj polov organ, pri mastrubacije moj spermatozois tesko se izbacuje i u malu kolicina a nekada i nece upste da pusti sperma. Za ereksiju nemam problema ali porano mnogu po lako sam dobavo nego sada najevi problem mi je izbacanja spermatozoida koji nekad ga izbacuje sa sila nekad u mala kolicina nekad nece uopste! Molim vas doktore dali mogu ovo uspesnoizlecite i da vratim u normalu ova pojava? I dali je seriozno i dali mogu da izlecim? Molim vas dajte mi neki savet, kakav caj da pijem sta da jedem?? Kako se mogu ovo uspesno izleciti i vratim u normalu? Sta treba da radim zasto 2-3 godina imam ovaj problem i neznam sta da radim! Molim vas za pomos postovan doktore

    Odgovoreno: 27. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da se radi o hronicnom prostatitisu. Ako imate svog urologa
      onda mu se javite da se urade potrebni pregledi a potom da se pravilno lecite.
      ako nemate tu mogucnost za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com