Postovani! Zbog infarkta miokarda, slucajno je na ultrazvuku pronadjen tu renis, pre godinu dana. Zakljucak po magnetnoj rezonanci, glasi: fokalna hipervaskularna nodularna tumefakcija na prednjoj strani donjeg pola desnog bubrega, bez sigurnih znakova infiltracije perirenalnog masnog tkiva i bez retroperitonealne limfadenomegalije. Moj muz ima 51g i od simptoma-bol u ledjima sa desne strane i nocno znojenje koje datira unazad 6g. Molim vas za savet kome da se obratimo za pregled i eventualnu operaciju. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Hitno se javite urologu koji ce ponoviti potrebne pretrage
      i preduzeti adekvatno lecenje.
      najbolje je da operativno lecenje napravite na nekoj od uroloskih klinika.
      napominjem da ne smete vise da cekate.