Dobar dan prije 4 mjeseca sam nosio tesku vrecu na 4 sprat i zabolilo me u preponi i testisu desnom. Otisao sam kod urologa poslje 50 dana i rekao je da nema bruha i radio mi je ultrazvuk prepone i izvrsio pregled. Sad opet imam probleme i prepona me boli i testisi ali sad obadva i kao da su malo se izduzili al jedva primjetno posto sam trenutno zaposlen u inostranstvu i nemam mogucnost da dodem kuci jos 40 dana kako da se nosim sa ovim problemom a i nemam mogucnost da odem na pregled kod doktora unaprjed zahvalan

    Odgovoreno: 26. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Bolovi u oba testisa su karakteristika za hronicni prostatitis pa
      ako imate problema i sa mokrenjem onda se o tome i radi.
      mozete koristiti paraprotex i probiobalance tablete.
      o njima se raspitajte na www. Suplementi-srb. Com