Postovanje, pre desetak dana sam posalo poruku o mom problemu niste mi odgovorili, zamolio bih vas da mi pomognete ako mozete. Pocetkom jula ove godine uradio sam bris glansa a rezultate sam pokupio (duplikate) u septembru jer nisam mogao da ih uzmem ranije u rezultatima pise da imam (candida albicans, itraconazole, fluconazole i voricanozole su dozno zavisni) to je mikoloski nalaz a bakterioloski (staphylococcus aureus u malom broju) bio bih vam veoma zahvalan na savetu sta da radim. Pozdrav

    Odgovoreno: 24. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Imate gljivicnu infekciju pa lokalno koristite kansen mast.
      na usta uzimajte paraprotex i probiobalance tablete.
      o njima se informisite preko www. Suplementi-srb. Com