Postovani imam jedno pitanje za vas pa ako bi ste hteli da mi odgovorite. . . . Imam cerkicu koja ima 1godinu i 2 messeca. . . . Odvela sam je kod lekara i on mije rekao da ima serijat koli neku vrstu bakterije ili infekcije pre toga je ima malo crvenilo. . . Dali bi ste hteli da mi odgovorite kako ja to mogu d aizlecim dali su mi brusnicu i sirup baktrin. . Dali ona sme da pije te antibiotike. . . Hvala vam unapred sa postovanjem. . . .

    Odgovoreno: 24. 09. 2013.
    • Poštovana,
      To sto je dato moze da ispije, ali nemojte mnogo insistirati
      na antibiotskom lecenju.
      dete ucite da uzima sto vise tecnosti-vode.
      navikavajte je na voce i povrce.