Postovanje! Imam bol u stomaku ispod pupka i na dole vec mesec dana. Bio sam kod urologa i radiologa. Radio sam ultrazvuk, nalaz mokrace i vadio krv. Nalazi su odlicni kako su mi rekli. Pio sam od lekova pipegal, palitrex, brufen, a sad pijem lek forteca 500 mg dnevno 1/1, koji mi je prepisao urolog. Jos uvek imam bolove. Voleo bih da mi kazete vase misljenje! Pozdrav!

    Odgovoreno: 22. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Radi se o hronicnom prostatitisu koji tako ide.
      lekove uzimajte kako vam je propisano.
      forteca 500 uzimajte deset dana uz probiotik a posle
      nastavite paraprotex tab 2x1 pre jela uz tab. Probiobalance
      1 dnevno sazvakati u trajanju od dva meseca/po jednu kutiju/.
      ako i dalje sada imate bolove koristite supp. Diklofenak 1x1 u cmar
      kod bolova.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #120530

    • Imam bolove u želucu narocito kad jedem. Pijem controlog amociklinifortecaod 500 i pored toga mi je još želudaci stomak sav naduven i boli me. Koristim ga već tri dana, molim vas za savet. Unapred hvala pozdrav.

    • Aleksandar Stojanovic 26. 12. 2014.

      Sme li se piti akohol ako se koristi lek Forteca?