Postovani, imam sina od tri godine i dva puta u poslednjih petnaest dana sam videla da posle piskenja u nosu i kad odstoji taj urin on postane pun taloga bele boje. Urin jos uvek ima zutu boju, ali sa tim talogom izgleda kao krecnjak samo sto nije totalno beo. Dok piski on je samo malo tamnije boje, ali se ne vidi taj talog, tek kad odstoji urin on dobije takav izgled. Dete nema nekih problema sem sto ima atopiski dermatitis, pa mu povremeneo smetaju neki alergeni i bude mu zapusen nos i ima sekreta. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 19. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo uradite opsti pregled mokrace
      iz koga se vide fizicka, fizicko hemijska i hemijska svojstva
      mokrace kao i mikroskopski pregled sedimenta urina.
      to su podaci iz kojih ce se videti da li je nesto na nivou
      metabolizma u organizmu poremeceno.