Postovani, imam problem molim za pomoc. Odnedavno imam seksualne odnose sa svojim deckom, u toku erekcije primerila sam da mu je penis veoma vlazan, ali taj "sekret" ako ga mogu tako nazvati je neprijatnog mirisa, nema nikakvu boju (providan je) slankastog normalnog ukusa, samo je miris neprijatan moj decko uredno odrzava higijenu jer pri oralnom seksu oseti da mu penis mirise na sapun jedini problem je to vlaze je koje je neprijatnog mirisa ne znam kako da mu kazem da ima problem? I da li je to uopste veliki problem? Ili je mozda cak i normal o? Unapred veoma zahvalna

    Odgovoreno: 17. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da se radi o nekoj hronicnoj infekciji uretre, prostate i mozda semenih kesica,
      koja ne iziskuje antibiotski tretman. Dovoljno je da narednih dva meseca koristi paraprotex
      i probiobalance tablete.
      za vise www. Suplementi-srb. Com ili na moj meil: bocokic@gmeil. Com