Mojoj devojci je pronadjena hlamidija. Ja sam radio pcr test iz urina 3 dana posle njenih rezultata i nemam hlamidiju. Kako je to moguce ako smo imali odnose 2 dana pred njeno testiranje? Njen ginekolog mi je ipak rekao da i ja uzmem terapiju sumnjicavo gledajuci u moje pcr analize. . I tako ja vec 11 dana pijem antibiotike a siguran sam da sam cist jer je i taj pcr (za koji sam citao da je najrelevantniji) dao rezultate da nisam inficiran. . . Sta mi je ciniti i jel moguce da jedan partner ima a drugi nema hlamidiju?

    Odgovoreno: 17. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Ako ste imali odnose samo pre dva dana onda nije ni moguce da test pokaze hlamidiju.
      ako ste sa istom devojkom imali i ranije odnose, onda nije verovatno da je test tacan.
      inace, niti jedan test nije sto posto siguran.
      odnosi neka budu sa zastitom a posle lecenja ponovite test.