Postovani. . Imam problem sa erekcijom od od pre 8 godina. . . Impotencija mi se pojavila naglo. . . Posle toga, 2 meseca uopste nisam mogao da postignem erekciju. . . Tek posle dva meseca, erekcija je pocela, ponovo da se vraca. . . Al vise to nije, ona potpuna cvrstina, polnog organa. . . Tako da imam probleme u toku sexualnog odnosa. . Takodje imam probleme, i sa prevremenom ejakulacijom. . . Sex mi traje, svega 1 minut. . . Probao sam jednom cialis, od 20mg, mogu reci da je delovao. . Ali posle drugog uzimanja, imao sam jako lupanje srca, i bol u grudima, tako da ga vise nisam uzimao. . Takodje, sperma mi je jako retka. . Mozete li mi pomoci, sta bi moglo biti u pitanju, dal neki psihicki problem, ili mozda neki, organski. . . ?? Hvala vam unapre. . .

    Odgovoreno: 17. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Retka sperma govori za neku disfunkciju prostate pa za pocetak idite kod urologa.
      ako se situacija sa prostatom sanira, moguce je da vam smetnje sa potencijom
      nestanu.
      posetite i kardiologa da izvrsi procenu vaseg kardiovaskularnog sistema kako bi znali da li
      mozete koristiti neki drugi preparat iz grupe pde5 inhibitora/recimo levitru umesto cialisa /.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis