Dobar dan ja imam jedan problem imam od rodjenja uzdignuti testisi sa obe str operisao sam jednu str kao mali ali u medjuvremenu kad sam krenuo u skolu ono se opet vratilo na isto sada imam 22 godine u uradio sam spermogram i u njemu je pisalo u semenoj tecnosti nisu pronadjeni plodni spermoticoidi sad me zanima ako bih jaa uradio operacju spustanje testisa dal bi bilo mogucnosti da imam svoju decu molim vas odg sto detaljnije i sto iskrenije

    Odgovoreno: 12. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Tesko je bez pregleda nesto vise reci.
      ako su testisi u trbuhu, onda je azospermija verovatno posledica
      nespustenih testisa.
      verovatno ni spustanje ne bi promenilo situaciju.

      poliklinika " bocokic "
      nikoletine bursaca 8
      nis