Postovani, koji suplement (dijetetski proizvod tj. Lek na biljnoj bazi, ne znam kako da tacno definisem) mi preporucujete da koristim kako bih mogao da smanjim upotrebu cialisa? Na trzistu se nudi mnogo proizvoda tog tipa, a laiku je veoma tesko da proceni za koji bi se trebalo odluciti. Takodje, interesuje me da li je odsustvo jutarnjih erekcija kad se ne popije cialis, a prisustvo jutro posle koriscenja znak organske erektilne disfunkcije? Uredu mi je kompletna krvna slika sa funkcijom bubrega i jetre i sl, urinokultura, kao i hormoni- testosteron, lh i prolaktin, a spermokultura i brisevi negativni, a to su ujedno i jedini testovi, uz fizicki pregled, na koje su me urolozi upucivali pre zakljucka da je ed u mom slucaju najverovatnije psiholoske prirode, u sta ja licno sumnjam. Da li bi jos neki testovi trebali da se obave? Hvala!

    Odgovoreno: 16. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Jutarnje erekcije su znak da se ne radi o organskoj ed.
      tacno je da se na trzistu nalaze mnogi preparati za koje ni urolozi
      nemaju sve podatke pa vam je moj savet da citate komentare onih
      koji su vec koristili neke od preparata.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #120210

    • Moj vam je savet da probate da koristite libido dobar preparat jeste da je malo skupljiji al deluje imam licno iskustvo sa njim!!!!