Moje postovanje! Vec 3 nedelje imam povremeni bol u stomaku. Prvo je to bilo ispod pupka bol koji traje par sekundi, a sad imam bolove povremeno levo od pupka, u gornjem delu stomaka, na boku i u ledjima, takodje je i glava pocela da me boli. Bio sam kod svoje doktorke koja mi je prvo rekla da je upala mokracnih kanala, pa prehlada i dala mi prvo da pijem pipegal, pa palitrex i to sam sve ispio po celu kutiju, a bolovi su malo ucestaliji kako mi se cini. Sta da radim? Da li da idem da trazim uput za ultrazvuk? Stvarno mi nije jasno zar je toliko tesko da se otkrije uzrok! Pozdrav!

    Odgovoreno: 16. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o upali prostate pa posetite i urologa.
      dijagnoza se postavlja klinickim pregledom i svim potrebnim dijagnostickim procedurama
      od laboratorijskih pa do ultrazvucnih.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis