Od pre nedelju ili dve dana pojavilo mi se nesto belo po i oko glavica penisa. Izgledaju kao bele fleke. Imam stalnu partnerku, godinama zivimo zajedno, odrzavam redovnu higijenu sto podrazumeva svakodnevo tusiranje i menjanje vesa nekada i dva puta. Ponekad me malo zasvrbi nista strasno rekao bih, kad mokrim imam osecaj da ce poceti da me pece ali nista. Pokusavao sam cajem od kamilice, medjutim nije mi pomoglo sad je pocelo i da se siri. Ne bolujem ni od kakve bolesti, nikad nisam imao probleme. Moja devojka nema nikakvih problema takodje, mozda malo pojacan sekert pre menstruacije, to je sve. Hvala na pomoci.

    Odgovoreno: 16. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Uradite bris sa promena na bakterije i gljivice.
      devojka moze urediti vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice.
      terapija posle nalaza.