Postovani imam pitanje nadam se da cete mi moci pomoci. Imam problem sa erekciom to jest tokom seksa sa zenom odjednom mi se samo spusti, i moj drugi problem je sto sek traje kratko brzo ejakuliram, interesuje me dali je upitanju neka boles i ako jeste dali moze biti nesto opasno. Hvala nam unared na odgovoru, nadam se dace te imati vemena da mi date savet, jos jednom vam unapred hvala

    Odgovoreno: 11. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Niste naveli od kada je tako i da li toga ranije nije bilo.
      bilo bi dobro da se pregledom pokusa naci razlog vaseg
      problema u kom slucaju bi i lecenje bilo lakse.
      sada pokusajte sa uzimanjem cialis tab dva puta nedeljno
      po 20 mg a po upustvu.
      ako se situacija za mesec dana ne popravi javite se urologu
      na pregled.