Pre nekih 10 dana sam primetio zadebljanje na telu penisa sa desne strane, odmah ispod glansa. . . Bezbolno je, ne boli, ne svrbi, ne peče. . . Liči na neki otok. . . Deluje mi da je pokretno na pritisak. . . Prisutno je stalno, ali naročito dolazi do izražaja u toku erekcije, tad se baš i najbolje vidi. . . Da napomenem da smo cele nedelje pre toga devojka i ja imali baš česte odnose (mislim, svaki dan) . . .

    Odgovoreno: 08. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Ne vidi se bas najbolje ali lici na polne bradavice.
      treba pregled pa ako se to potvrdi, treba ih odstraniti
      radio talasima.
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis