Postovani, imam 16 godina i treba mi vasa pomoc. . Nikad nisam imao sex, i nikada nisam masturbirao. . Sada imam problema kada pokusam masturbirati penis mi se digne ali kroz par minuta spadne i ne mogu masturbirat. . Prije tacno godinu sam imao djevojku s kojom sam bio ali nismo imali odnos i tada mi se kada sam s njom dizao. . Da li imam neki problem, ili je jednostavno moguce da se ne mogu napaliti dok to ne bude uzivo. . Molim vas pomozite

    Odgovoreno: 29. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Nadajmo se da je to kod vas tako u pocetku i da ce se
      problem sam razresiti.
      mozda bi mogli da posetite urologa i da ga upozbnate sa problemom.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis