Imam problem sa erekcijom, ne digne mi se skroz, i potrebno je da ga drkam bas brzo da bi se digo ali se veoma brzo opet spusti. . Sta da radim? Kako da ga stavim devojci ako je on labav, nemoguce je

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119778

    • Poštovani, imam problem: Kad treba da imam sex sa devojkom meni se digne ali brzo mi se spusti. Milion puta sam mislio da je do mene ili devojke, ali nije. Samo mi se spusti, pa diže ponovo, pa ponovo pade. Molim za odgovor. Hvala