Pozdrav, ovo je moj problem. . Imam 18 god i jos uvek sam nevim, od 16te pokusavam da spavam sa devojkom, tj 4 razlicite. . . Bile su i iskusnije i nevine, ali problem je taj sto mi penis kad trebam da ga ubacim bude mekan, labav, tokom predigre je cvrst. I pitao bih dal je normalno da glavic bude mekan, da se skroz savija pri ulasku u vaginu, jer meni jeste. . . Pomozite, ovo postaje nepodnosljivo, da napomenem i da je onako, deblji. . . Pa jos vise otezava ulazak

    Odgovoreno: 29. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Kod mnogih je tako u pocetku.
      to ce vremenom da se sredi.
      bavite se vise sportom.
      izbegavajte alkohol, pusenje, opojna sredstva.
      ishrani posvetite najvecu paznju. Koristite dosta voca i povrca.
      dnevno uzimajte 2-3 litra vode.
      mozete koristiti suplemente: rhodiolin /adaptogen/, panax ginseng, vital man.
      videti na www. Suplementi-srb. Com