Doktore pisao sam dva puta i nisam dobio odgovorsem prvi put i to odmah sutra dan. Koristim kateter vec skoro tri meseca i za nedelju danaidem nakontrolu, imao sam infekciju besike nakon sto mi postavljen k. Inace ja sam bolestan od ms. Moje pitanje je da li smem kako mi je rekao urolog sam da presecem gum. Cev tik iznad zutog pipka a dasacekam dok neiscuri tecnost te dasam izvadim. Nsakon nekoliko sati da proverim mpogu li mokriti ako ne dadodjem i postave mi novi k. Hvala.

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Ako spricem neznate da izvadite vodu iz balona, onda tako uradite i kateter ce sam da ispadne.
      ako ne promokrite, idete opet na postavljanje novog.