Postovani, pisem u vezi mog sina koji ima 7g, u zadnjih desetak dana poceo je cesto da mokri ali oskudno, nekad bude i par kapi ili cak nista, govori da ga ne pecka, samo vidim da ga tera u wc ali nista. Bili smo kod pedijatra uradili urin, pise samo malo bakterija-ostalo ok. Rekla je ako se ne smiri za par dana da uradi urinokulturu. Inace do sada nije imao slicnih problema. Jos nesto bih vas pitala, njemu na glavicu dole gde se spusta kozica primetila sam negde oko milimetra kozice kao da se zalepila za glavic, dr je prepisala didermal 2x na dan, dve nedelje, dal ce mu se odlepiti to i sta vi mislite za ove tegobe u vezi mokrenja sta moze da bude? Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Neka sin uradi urinokuturu pa ako se nesto izoluje da se leci po antibiogramu.
      uzput neka koristi sto vise tecnosti.
      stanje na prepucijumu nije u vezi sa trenutnim tegobama.
      verovatno je deo prepucijuma slepljen za glans a sto treba da se
      "odlepi". Zato ga odvedite urologu koji ce to manuelno zavrsiti.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis