Dobar dan. Odgovorili ste mi na pitanje ovde http: //www. Stetoskop. Info/pitanje-za-lekara-119715-answer. Htm e sad me zanima par stvari. Koliko cesto trebam da ejakuliram? Plasim se najvise od tumora jer sam citao da su negde simtomi taj bol pred ejakuliranje. Znaci bol mi se samo desava pri ejakuliranju i jedanput se desilo da je sperma zuckaste boje. I to nije nesto jak bol i prestaje posle 5min? Jel nemam razloga za brigu?

    Odgovoreno: 27. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Dva tri puta nedeljno.
      razloga za brigu nemate.
      mozete popiti po jednu kutiju paraprotex i probiobalance tableta.
      videti na www. Suplementi-srb. Com