Dobar dan. Imam problem sa ejakuliranjem. Imam 15 godina i imam bol u stomaku pri ejakuliranju vec mesec dana. Nisam mnogo puta ejakulirao ali se poslednji put desilo da se sperma zuckaste boje? Da li je nesto opasno ili? Bol u stomaku prodje 5min posle ejakuliranja?

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je to zbog kongestije prostate sto je normalna pojava u vasim godinama.
      trudite se da svako masturbiranje zavrsite ejakulacijom.
      u slucaju da ovo potraje duze, posetite urologa,