Postovani, imam problema sa erekcijom, poteskoce pri postizanju i pre svega u odrzavanju. Bio sam kod dva urologa, od testova su mi obavili hormonalne analize (testosteron, lh, prolaktin) , kompletnu krvnu sliku, sa funkcijama jetre, bubrega i sl, urinokulturu, kao i bakterioloske nalaze, briseve, spermokulturu, fizicki pregled, svi rezultati su bili u granicama referentnih vrednosti, a bakterioloski negativni. Jutarnje erekcije nisu prisutne bar u 99% slucajeva. Oba urologa su na osnovu gore napisanog zakljucila da je problem verovatno psihicke prirode. Napominjem da ni jedan od ta dva lekara me nisu upucivala na dalje analize, kao sto su ultrazvuk, kao ni test sa ubrizgavanjem injekcije kako bi se izazvala erekcija radi analize i sl. (metode za koje sam saznao licnim istrazivanjem) . Nije mi jasno kako su bez tih testova odbacili mogucnost npr venskog curenja i jos nekih bolesti. . . Jedan mi je preporucio upotrebu cialisa, a drugi savetovanje sa psihologom. Upotreba cialisa potpomogne, medjutim ne resi problem u potpunosti. Ja ostavljam mogucnost da postoji i psihicki problem, ali moje misljenje je da se samo nadovezao na fizicki. Voleo bih da cujem vase misljenje u vezi svega navedenog i savet kako dalje da postupam. Hvala!

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Samo postojanje i odrzavanje erekcije je dovoljan razlog da se odbaci mogucnost postojanja
      organskog razloga ed.
      ne pomisljajte odmah na najgore.
      jednostavno ne obracajte paznju na problem koji imate.
      bavite se malo vise sportom. Ishranu uskladite sa krvnom grupom.
      koristite redovno suplemente a sada mozete i cialis, levitru.
      sve ce se to vremenom uskladiti.