Postovani, osjecao sam bol u stomaku, obicno u donjem djelu, zbog cega sam otisao na pregled. Izabrani doktor mi je savjetovao da uradim kks i urin. Krvna slika je u redu, al u nalazu urina pise ceste bakterije i 5 do 10 leukociti. Radio sam urinokulturu dva puta i sterilna je. Uradio sam i ultrazvuk, takodje je u redu. Ispio sam ciprofloxacin, uradio ponovo nalaz urina i dalje pise ceste bakterije i 5 do 10 le, a bol se i dalje povremeno javlja. Zahvalan na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovani,
      U pitanju je prostatitis, kojeg treba malo duze da lecite. Posle ciprofloxacina uzmite jednu kutiju palitrexa
      a nakon toga paraprotex i probiobalance.
      za ove poslednje videti na www. Suplementi-srb. Com