Bivsi sam alkoholicar od tableta koristim svakodnevno vec 4 mjeseca i prestao sam piti alkohol. Tablete su svakodnevne asentra 2x, beviplex 2x, controloc 2x, lexilijum 1x, folna kiselina 1x. Od izlaska iz bolnice prvo nisam mogao imati sexualni odnos sa zenom nikako a sada mogu ali nemogu da svrsim molim za pomoc posto se bojim doktora. Hvala molim odgovor sta da uradim samo da neidem doktoru.

    Odgovoreno: 26. 08. 2013.
    • Poštovani,
      I to ce se vremenom uskladiti.
      ako ste u mogucnosti pokusajte uzimati mega protect 4 life 2x1 i
      magnesi b6 1 tab. Dnevno.
      videti na www. Suplementi-srb. Com