Pre svega pozdrav. . . Imam jedno pitanje, bavio sam se kao dete sportom, bio sam fanatik za kosarkom, nisam obracao paznju na testise, medjutim, kako sam postajao stariji uocio sam da imam samo jedan testis, a da mi je u predelu prepona neko ispupcenje. U pocetku sam mislio da je hernija u pitanju, medjutim shvatio sam da to moze biti testis. Na dodir mogu opipati to mesto, ispupcenje. Nemam nikakvih bolova, jedino pri udarcu osetim jak jak bol. Desavalo mi se to dok sam jos trenirao da me slucajno neko zakaci i da osetim neverovatan jak bol. Dugo se patim i sa kozom lica imam problema i sa bubuljicama pa me zanima jer moguce da je i to uzrok nastanka bubuljica, jer je povezano sa hormonima. . . Sada imam 22 godine. . . Citao sam nesto na internetu da se to zove kriptohizam? Mozete mi reci koliko je to opasno za zdravlje, malo detaljnije. . .

    Odgovoreno: 23. 08. 2013.
    • Poštovani,
      To je nespusteni testis koji mozete i sada spustiti. Naravno operativno.
      bubuljice nisu vezane za jednostrani kriptorhizam.
      za vise na internet.