Poštovanje. Imam jedno pitanje. Kada zavrsim veliku nuzdu, iz penisa mi zna izlazit sluzasta tvar, nista me ne boli, vec duze vrijeme, samo to izidje jako malo. Samo ponekad mi se zna to pojaviti. Kod urologa sam bio prije dvije godine sve je u redu. Pa me zanima vase misljenje. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 23. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Moguce da se radi o prostatoreji koja nastaje mehanickim istiskivanjem
      zaostalog sekreta prostate tvrdjom stolicom.
      javlja se kod atonicne prostate i hronicnog prostatitisa.