Poštovani, nameravam da prestanem koristiti prezervative prilikom odnosa sa svojom partnerkom. Koliko znam, nikada nisam imao nijednu seksualno prenosivu bolest, ali želim biti siguran da joj neću ni na koji način narušiti zdravlje. Koje testove treba da uradim i kome za to da se obratim? Koji se uzorci uzimaju za te analize? Napomena: radije bih to uradio na privatnoj klinici (pre svega zbog uštede vremena) , pa možete i da preporučite kliniku ili lekara. Unapred hvala! Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 23. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Ne morate koristiti prezervativ.
      bakterioloske testove uradite zajedno /hlamidija, obe mikoplazme, trihomonas/.
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis