Molim vas za pomoc. Nalazim se u inostranstvu i ovde planiram da ostanem 2/3 meseca, medjutim izgleda da sam jos od kuce ponela neku urinarnu infekciju, ili se bar nadam da je to upitanju. Imam veoma izrazen sekret koji je intenzivniji nakon mesecnog ciklusa zvrsenog pre par dana i povremene, ali svakodnevne bolove u donjem stomaku sa desne strane i retko nelagodan osecaj sa leve strane. Kako sam imala operaciju bubrega hidronefrozis dex n13 ponela sam sa sobom naturoplex koji inace nikada nisam pila, pa mi je neobicno da se piju 3x3 tablete u toku dana. Pored ovoga takodje imam i antibiotik palitrex od 250 mg. Iskrena da budem kod lekara mi se ne ide, jer su pregledi veoma skupi, mada imam kupljeno zdravstveno osiguranje preko rzz. Molim vas za pomoc i savet. Da li mogu piti naturoplex po preporucenoj dozi (3x3) i antibiotike u kombinaciji 1 kapsula na 6h? Inace sam alergicna na penicillin i buskopan. Molim vas za odgovor. . . S postovanjem, tijana.

    Odgovoreno: 20. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Za naturoplex je preporuceno uzimanje 3x3 tablete.
      palitrex je cefalosporinski preparat koji moze dati unakrsnu alergijsku reakciju
      kod onih koji su osetljivi na penicillin.
      predlazem vam canesten i orvagyl vaginalete a najbolje je da svratite do
      ginekologa.