Postovani! Imam problem vec jedno 10 meseci. Bio sam kod urologa kada je sve to pocelo. . . Boleo me je levi testis. Urolog me je slao da uradim laboratoriju i da idem na ultrazvuk, sve je bilo uredu. . . Prepisao mi je da pijem lekove i rekao da je verovatno neka upala, bio sam na kontroli i to me je polako prolazilo, rekao je da ce proci. Posle nekih 2 meseca sam opet otisao jer posle ispijanja antibiotika me je opet pocelo boleti i mislim da sam napipao neku kvrzicu koju nisam imao ranije, doktor me je pregledao i rekao da misli da ta kvrzica nije nista a da ce ovo proci. Mene nije prosle sve do danas a ima vec jedno 10 meseci. Pre 3 nedelje sam opet bio, doktor je opet rekao da misli da ta kvrzica nije nista, a za to sto me boli poslao me je da uradim spermogram. Sad cekam do 26-og ovog meseca jer ranije nije moglo da se zakaze. Mene jeako brine kvrzica, a i naravno ovo sto me boli i kao da osecam toplinu u testisu, a ponekad mi se grci malo leva noga. Molio bih vas da mi kazete ako sumnjate na nesto. Puno vam hvala unapred!

    Odgovoreno: 20. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Vas doktor je pregledima iskljucio bilo koje moguce tumorsko
      uvecanje.
      kvrzica koju pipate je verovatno rezidua posle upalnih procesa i obicno se
      nalazi na repu pasemnika. Moze perzistirati godinama pa i celog zivota i samo
      govori za neku davnu infekciju.