A zasto cirkumizija i frenutolomija, mislim da bi bilo dovoljno samo frenutulomija jer kada bi se to otkacilo tj odradila frenutolomija mislim da bi bez problema mogao prevuci kozicu i nastavnici normalan zivot, samo me interesuje koliko je proces oporavljanja od frenutolomije i kakav je proces? Hvaala

    Odgovoreno: 13. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Moze i tako ali ako fimoza nije korigovana mora i ona da se koriguje.
      sto se frenulotomije tice, intervencija je kratka i obicno se radi u
      lokalnoj anesteziji.
      po skidanju konaca prestaju problemi.