Postovani, povremeno uzimam cialis po preporuci urologa (pola tablete od 20mg) . Ponekad mi se cini da osecam pulsiranje vena - misica na rukama, eventualno i nesto ubrzaniji puls, pa me interesuje da li bi to ima veze sa upotrebom cialisa? Ranijih problema sa srcem nikada nisam imao. Takodje me interesuje, da li bih trebao da se suzdrzavam od fizickih aktivnosti (plivanje, vezbe snage) za vreme trajanja dejstva leka, jer nekako sam razvio mali strah od toga, upravo zbog ovog gore navedenog? Hvala!

    Odgovoreno: 11. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Uzimajte ga samo dva puta nedeljno.
      sportom se slobodno bavite.
      pokusajte sa suplementima. Njih da uzimate redovno a cialis da
      uzimate jednom nedeljno.
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis