Postovani, imam sledeci problem, pre nekih dva meseca poceli su da se pojavljuju neki cudni dogadjaji, naime pocele su da mi izostaju jutarnje erekcije, cesce mokrenje i gubljenje na gustini i volumenu sperme, prilikom odnosa ne postizem erekciju kao ranije i osecam pri zavrsetku neko cudno strujanje kroz pol. Organ, slicna situacija mi se desila pre dve godine i odlaskom kod urologa, davanjem rezultata urina doslo je do sl. Dijagnoze "ureatitis"" dobio sam dovicin i savetovano mi je da pijem vise vode jeg gustina urina je bila slicna gustini vode, primenom terapije to se normalizovalo, tada mi je uradjen i pregled prostate koja po recima urologa je bila ok. Nisam davao psa i sl. Ali evo problema opet, skoro sam davao vecinu rezultata zbog vto za koju se spremamo, dao sam sve osim spemograma i spermokulture to je ostalao, svi rezultati su uredni. Izbacio sam iz upotrebe alkohol, masnu hranu, cigarete jos ne ali umanjio max par komada dnevno. . . Molio bih vas za savet sta ciniti

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnom prostatitisu koji treba dugo i leciti.
      saniranjem prostatitisa nestale bi i tegobe koje imate a verovatno
      ni vto ne bi bio potreban.
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis