Postovani plasiran mi je jj stent u desnom bubregu, pa me interesuje koliko dugo moze da tu stoji, lekar mi je rekao 4 nedelje, a pre 9 godina isto su mi to uradili, ali u beogradui oni su mi rekli ne duze od 4 meseca, pa me interesuje vase misljenje. Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Koliko ce stent doubl jj biti u bubregu zavisi od toga zasto je postavljen.
      u nekim stanjima se nosi duze ali u principu ne duze od potrebnog vremena.
      menja se na 1-2 meseca.