Pre od prilike 1 dan pojavio mi se bol u donjem stomaku sa desne strane bol je slican ako ne indentican bolu pri udarcu u testise. . . U toku dana bol je oscilirao, kada sednem relativno je lakse, i smetale su mi mala prignjecenja na desnom testisu, postao je osetljiviji (npr neugodna pozicija: prekrstene noge. . . .) . Tokom dana testis se povecao ne osetim nikakve izbocine i kvrge samo je veci, ne bas duplo ali skoro. . . Bio sam kod pedijatra i on mi je propisao tablete protiv gasova (probiotik) , primetio sam da sam smanjio i vrsenje nuzde (2) , dok je sa mokracom sve uredu nema nikakav miris, bistra, nema bolova pri mokrenju. Nameravam da posetim urologa ako mi se nastavi bol, ali me zanima misljenje ovako. . Da li je to zbog godina mislim da li se desava i ako da neko objasnjenje. . Hvala (ako je potrebno: visina: 178 tezina: 72kg. . .)

    Odgovoreno: 12. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Nadam se da ste do sada bili kod urologa.
      ako niste idite sada.
      potrebno je uraditi laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu,
      ultrazvuk testisa i klinicki pregled.