Imam urinarnu infekciju bakterijom eserihijom coli od marta meseca (sad je pocetak avgusta) . Lecila sam je mesec dana antibioticima po antibiogramu i zatim je sve bilo u redu mesec i po dana nakon terapije. Nalaz je bio uredan. Ponovo se pojavila posle toga ali u manjem broju (75. 000 jed/ml) sto nije za antibiotike pa sam pila jednom monural i svo vreme pijem silnu tecnost u vidu raznih cajeva koji se za to preporucuju (3-4l dnevno) . Nakon oko mesec dana laksih simptoma, ipak je preko tih 100. 000 jed/ml i sad sam opet na antibioticima. Zanimalo bi me da li tokom terapije smem imati seksualne odnose (podrazumevam upotrebu kondoma) i moze li to necemu nasmetati, iritirati uretru ili besiku, odnosno moze li se napraviti i veci problem da eventualno predje i u vaginalni deo bakterija. . Tokom terapije nemam posebnih tegoba osim povremenog laganog golicanja, tj povremenog osecaja potrebe da piskim, cak i ako ne moram. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 12. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Odnose mozete slobodno imati, i bolje sa zastitom.
      predlozio bih vam da na ovom mestu potrazite vise odgovora u vezi
      infekcije eserihijom colli.
      jacajte imunutet.
      imate dobre suplemente za borbu protiv eserihije.
      to su vam paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com