Postovani!! Imam godinu dana bakteriju enterococcus faecalis i bila sam na 10tak urinokultura i uvijek je bilo 10na4, 10na5/cfu. Pila sam mnogobrojne antibiotike i bila kod urologa, on je rekao da je to opasno samo kod trudnica. Napisao je dijagnozu cistitis. Ponovno sam napravila nalaze i opet 10na5. Ja neznam kako da se izljecim od te bakterije. Sto da jedem pijem i radim. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 08. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Antibioticima se ne mozete resiti ove klice i vas vam je doktor to i rekao.
      ako vam tegobe nisu izrazene, onda ne treba mnogo da se brinete za infekciju.
      uzimajte dosta tecnosti i radite na jacanju imuniteta. Koristite suplemente.
      promenite rezim ishrane.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis