Postovani, dijagnostikovana mi je candida u grlu i sputumu, pre mesec dana. Od tada imam terapije, pio sam nystatin, a sada mycoseb. Pre 2dana osetio sam bol u levom testisu, malo je otekao ali ne puno, malo teze mokrim i pri dodiru osecam bol i malo mi je otezano kretanje. Da li je candida uzrok tome i da li je to opasno. .

    Odgovoreno: 05. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Candida nije uzrok tome, ali je ocito da vam je imuni sistem los.
      verovatno se radi o epididimitisu pa se javite urologu.
      ako se ukljuce antibiotici obavezno koristite pored njih probiotike u
      velikim dozama zbog prisutne kandide.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis