Postovani, vec neko vreme imam teskoce s mokrenjem, tj. Ne mogu odjednom da ispraznim besiku, a i pocinjem tesko da mokrim. Moj urolog mi kaze da je sve uredu, a ja ipak imam tegobe. Da li je moguce eventualno da sam cedjenjem, pokretima slicnim onim prilikom masturbacije, ostetio zid uretre, i o kakvom probemu je zapravo rec?

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Ili je prostata u pitanju ili neka desavanja na vratu mokracne besike ili stenoza uretre.
      zato prvo uradite ultrazvuk prostate koji ce delimicno razresiti uzrok otezanog mokrenja.
      ako imate utisak da besiku potpuno ne ispraznite onda trazite da vam se izmeri rezidualni urin/zaostali
      urin posle mokrenja/.
      naravno to sve morate opet kod urologa.
      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8 nis