Postovani moj problem je hronicna upala prostate a najveci je problem cesce mokrenje i problem kad imam odnos je slabija erekcija i previse kratko traje ni minut a pre par meseci sam zbog upale pio panklav i orvagil 10 dana posle toga je odnos mogao da traje i do 10 minuta ali brzo se vratilo na staro cak sam probao i viagru po preporuci urologa kod kog sam bio i nista toliko bolje sta mi predlazete jer je uzas od problema imam 24 god. I pre neki dan sam proverio spermakulturu sve je ok i urin u urinu je sve ok jedino leukocita ima 4-5 i retke plocaste epitelne celije da li je to ok

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Treba proveriti i briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas, gonokok, chlamidiju i obe mikoplazme.
      ako se izoluje polno prenosiva klica odnosi su sa zastitom i lece se oba partnera.
      samo pravilnim lecenjem mozete sanirati infekciju i da posle toga ocekujete i bolju i duzu erekciju.
      promenite malo i ishranu a koristite i suplemente.