Problem je sa mojim deckom koji cesto ima erekciju pa ne znam da li je hormonski poremecaj u pitanju. Dovoljno je samo da me poljubi ili dotakne i on je vec u erekciji, mogli bi da imamo odnose vise puta u toku dana ili noci, u vezi smo vec dugo i kaze da mu se samo samnom to desava i uz to brzo ejakulira.

    Odgovoreno: 31. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Nije problem sto ima ceste erekcije, vec je problem ovo drugo.
      koristite prezervativ i masti sa lokalnim anestetikomi a i malo vise razgovarajte o problemu.
      sa interneta se informisite o predlozenim vezbama.
      i pde5 inhibitori /cialis/mogu biti od koristi.