Poštovani, zanima me dali je frigidnost zastupljena kod muškaraca i dali se uspješno liječi. Naime događa mi se da mi penis ne reagira na podražaj, odnosno stimulaciju, s time teško stupam u erekciju, i ne mogu je zadržati. Zahvaljujem vam se na odgovoru! S poštovanjem!

    Odgovoreno: 01. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Malo se drugacije to naziva ali je u nekim periodima zivota
      kod mnogih muskaraca zastupljeno.
      pokusajte malo da promenite nacin zivota i da izbegavate stresne
      situacije koliko je to moguce. Mozete koristiti stalno
      suplemente a povremeno cialis.