Postovani, imam problem koji je veoma delikatne prirode a odnosi se na erektilnu disfunkciju penisa sto mi predstavlja velike probleme. Naime u toku predigre sve bude kako treba dolazi do njegovog uvecanja ali samim cinom seksualnog odnosa penis nedostize odgovarajucu tvrdocu i nije sposoban za seksualni cin. Probao sam koriscenjem tbl. Viagra od 50mg 1/2 i tada je davalo rezultate. Prestankom koriscenja te tablete problem se vraca. Napominjem da sam u razvodu braka, moguce li je da ima psihickih problema i stresa u tom problemu. Koja bi terapija bila pogodna za moj problem? Problem dobijanja i odrzavanja erekcije kako resiti, unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 30. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Kada se resite stresne situacije i kada se psihicki stabilizujete, resit ce se i problem koji imate.
      vi ste vec pronasli lek.
      predlazem da pored te terapije pokusate da se hranite po krvnoj grupi i da
      koristite suplemente: rhodiolin, panax ginseng, vital man, full spectrum. . .
      videti na www. Suplementi-srb. Com