Doktore imam neke sitne bubuljice na kozici penisa dali ja to mogu resiti nekom kremom ili nekim tabletama, mislim da su kondilomi? Bas mi je neprijatno ici kod lekara. Imam ih vec duze vreme a koliko vidim sve se vise sire sta da radim?: (

    Odgovoreno: 28. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Radi se o kondilomima i to resavajte cim pre jer se mnogo sire.
      suverena metoda je tretman sa radio talasima. Kreme, masti i slicno nije efikasno.

      poliklinika "bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis