Postovani doktore, imam problema sa veoma neprijatnim mirisom polnog organa uprkos higijeni koja je na visokom nivou. Takoddje sam primetio jako veliko prisustvo sluzi prilikom erekcije i male sitne bele plihiice oko oboda glavica. Molim da mi pomognete i date misljenje i savet. Zahvaljujem na izdvojenom vremenu. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 28. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Uraditi bris uretre na bakterije, gljivice i trihomonas a partnerka
      vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice.
      lecenje je po nalazu.

      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca 8
      nis